Nice

Nice Travel operon në fushën e turizmit që nga viti 2006. Gjatë viteve tona në tregun e agjensive turistike kemi kuptuar që klienti është pjesë e pandashme e shërbimit tonë. Për këtë arsye jemi mundur që gjithmonë të jemi një kompani e cila tregon seriozitet përkushtim dhe korrektesi në shërbimin që ofrojme. Nje klient i gezuar eshte frymezimi qe puna e suksesshme te vashdoj edhe me tej …

DESHIRAT E KLIENTEVE TANE JANE OBLIGIMI YNE

Bileta Avioni

Prane nesh mund te rezervoni bileta avioni ne te gjithe boten me cmime mjaft konkuruese.

Bileta Trageti

Agjensia jone ne bashkepunim me kompanit prestigjoze Ventouris Ferries, Adria Ferries, Grande Navi Veloci dhe Minoan Lines ju ofron linja te rregullta Durres – Bari, Durres – Ancona, Durres – Trieste, Bari – Igoumenitsa, Bari – Corfu, Ancona – Igoumenitsa, Ancona – Corfu, Ancona – Patra.

Bileta Autobusi

Prane nesh mund te gjeni bileta autobusi per linjat Shqiperi – Greqi, Shqiperi – Itali, Shqiperi – Belgjike, Shqiperi – Gjermani, Shqiperi – Turqi. Gjithashtu bejme rezervime edhe per linjat brenda per brenda europes.

Paketa turistike

Paketa turistike ne grup dhe individuale. Nuk duhet te jesh i pasuar per te eksploruar boten ju duhet vetem nje agjent udhetimi qe tju sugjeroj destinacionin e duhur per buxhetin tuaj.

Rezervime Hoteli

Fale hoteleve partnere tane ne te gjithe boten ne ju ndihmojme te rezervoni me lehtesi kudo ne bote.

Makina Shoqerimi

Transferta nga aeroporti ne te gjithe territorin Shqiptar me makina teper komode.

PAKETA TURISTIKE

Ofertat më të mira për vendet më të bukura!

PRENOTO BILETEN TENDE ONLINE

[[[["field17","equal_to","1"]],[["hide_fields","field12"]],"or"],[[["field17","not_equal_to","1"]],[["show_fields","field12"]],"and"],[[["field19","equal_to","1"]],[["show_fields","field20,field21"]],"and"],[[["field19","not_equal_to","1"]],[["hide_fields","field20,field21"]],"and"],[[["field4","equal_to","2"]],[["show_fields","field26"]],"and"],[[["field4","equal_to","1.5"]],[["show_fields","field27"]],"and"],[[["field27","equal_to","2"]],[["show_fields","field28"]],"and"]]
1 Step 1
Prenoto Bilete
Emer Mbiemeryour full name
Numer Telefoni
info
Vetem Vajtje
Data Nisjes
date_range
Data Kthimit
date_range
Numri i te rriturve
Femije 0-12
Mosha
Numri
KerkesaMe shume detaje
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

ZGJIDHNI NICE TRAVEL

Ju mendoni te pushoni, ne mendojme per gjithcka tjeter!

Vende Unike

Udhetoni ne vendet me te bukura ne bote.

Akomodime te shkelqyera

Per cdo udhetim Nice Travel Agency siguron akomodime te shkelqyera.

Rruge Interesante

Cdo tur shoqerohet me guida shume profesionale.

Miq te rinj

Krijoni miqesi te reja ne cdo udhetim qe beni.

EKSPERINCE UNIKE

Ejani tek ne për të gjetur udhëtimin që keni ëndërruar!

Eksperienca jone shume vjecare na ben te jemi leader ne fushen e turizmit dhe udhetimeve te ndryshme. Tek ne do te gjeni cmimet me te mira ne treg dhe konsulence per udhetimin tuaj.

Ju vendosni vendin, ne mendojme per gjithcka tjeter!

0
Vite Eksperience
0
Shtete të Vizituara
0
Turist të Lumtur
0
Udhëtime të Organizuara

Na Kontaktoni

Stafi jone eshte i dedikuar plotesisht ne sherbim te klientit , per te plotesuar cdo kerkes ne menyre efektive dhe per te kenaqur pritshmerite e klientit!

+355698289777 / +355695161612

travel_nice@hotmail.com

Lagja 4, Rruga 'Iljaz Reka', Durres, AL

E Hene - E Diele: 08.00 - 20.00